Yhteystiedot

RV Eurotrading Oy
PL 214,
70101 Kuopio
puh. 010 3211 950
myynti@eurotrading.fi

Varasto
Leväsentie 23
70780 Kuopio

Piia Uhlbäck, laskutus, tilaukset
puh. 010 3211 950
laskutus@eurotrading.fi

Tarmo Vartiainen, toimitusjohtaja
puh. 0500 755 304
tarmo.vartiainen@eurotrading.fi

Michael Rausch, tuonti
puh. 050 550 1901
michael.rausch@eurotrading.fi

Ota yhteyttä oheisella lomakkeella

Naudanrehut

Kirsi Kause, rehumyynti,
ruokinnan suunnittelu ja neuvonta
puh. 050 381 3737
kirsi.kause@eurotrading.fi

Jenni Koskela, Päijät-Häme, Uusimaa
puh. 050 448 1600
jenni.koskela@eurotrading.fi

Antti Uusi-Rauva, Pirkanmaa, Satakunta
puh. 050 527 5805
antti.uusi-rauva@eurotrading.fi

Leena Kemppi, Etelä-Pohjanmaa
puh. 0400 291 771
leena.kemppi@eurotrading.fi

Markku Kortesoja, Keski-Pohjanmaa
puh. 050 383 4881
markku.kortesoja@eurotrading.fi

Jari Siitonen, Pohjois-Pohjanmaa
puh. 050 452 2302
jari.siitonen@eurotrading.fi

 

Jarmo Uusitalo, rehumyynti,
ruokinnan suunnittelu ja neuvonta
puh. 040 724 1890
jarmo.uusitalo@eurotrading.fi

Marjut Rouhiainen, Savonlinna
puh. 050 400 3835

Eero Malviniemi, Kokkola
puh. 0400 865 57

Edustus Tapio Kauppila, Oulu
puh. 0400 389781

Martti Huttunen, Nilsiä
puh. 050 371 8350

Michael Rausch, Kuopio
puh. 050 550 1901
michael.rausch@eurotrading.fi

Tarmo Vartiainen, Joensuu
puh. 0500 755 304
tarmo.vartiainen@eurotrading.fi

Sianrehut

Eija Hakkola, rehumyynti,
ruokinnan suunnittelu ja neuvonta
puh. 050 550 5446
eija.hakkola@eurotrading.fi

Reijo Lintulahti, rehumyynti,
ruokinnan suunnittelu ja neuvonta
puh. 0400 284 283
reijo.lintulahti@outlook.com