Yhteystiedot

Yhteystiedot

  • RV Eurotrading Oy
  • Satulasepänkatu 12 70700 Kuopio
  • p. 010 321 1950
  • myynti(at)eurotrading.fi

  • Varasto: 
  • Satulasepänkatu 12 70700 Kuopio
  • Lauri Niskanen 
  • p. 040 765 9185 tai 050 448 4989
  • varasto(at)eurotrading.fi

  • Verkkolaskutus
  • OVT-tunnus: 003710328085
  • Verkkolaskuosoite: 003710328085
  • Operaattorin tunnus: 003721291126
  • Operaattori: Maventa
  • Piia Uhlbäck
  • laskutus, tilaukset, henkilöstö
  • p. 050 462 2877
  • laskutus(at)eurotrading.fi

  • Tarmo Vartiainen
  • toimitusjohtaja (CEO)
  • p. 0500 755 304
  • tarmo.vartiainen(at)eurotrading.fi

  • Michael Rausch
  • hallituksen puheenjohtaja, tuonti (Chairman of the board, purchases)
  • p. 050 550 1901
  • michael.rausch(at)eurotrading.fi

Ota yhteyttä


    Naudanrehut

    Rehumyynti, ruokinnan suunnittelu ja neuvonta

    Nimi Alue Puhelin Sähköposti
    Kirsi Busk Etelä-Suomi, Länsi-Suomi 050 331 1092 kirsi.busk(at)eurotrading.fi
    Tommi Kauppila Pohjois-Savo 050 381 3737 tommi.kauppila(at)eurotrading.fi
    Henri Lotvonen Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa 040 055 0960 henri.lotvonen(at)eurotrading.fi

    Alue-edustajat

    Nimi Alue Puhelin Sähköposti
    Leena Kemppi Etelä-Pohjanmaa 040 029 1771 leena.kemppi(at)eurotrading.fi
    Markku Kortesoja Pohjois-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa 050 383 4881 markku.kortesoja(at)eurotrading.fi
    Jari Siitonen Pohjois-Pohjanmaa 050 452 2302 jari.siitonen(at)eurotrading.fi
    Jenni Koskela Uusimaa, Päijät-Häme, Kymenlaakso 050 448 1600 jenni.koskela(at)eurotrading.fi
    Juho Siitonen Pohjois-Savo, Kainuu, Lappi 040 099 6823 juho.siitonen(at)eurotrading.fi
    Michael Rausch Kuopio 050 550 1901 michael.rausch(at)eurotrading.fi
    Tarmo Vartiainen Joensuu 050 075 5304 tarmo.vartiainen(at)eurotrading.fi
    Martti Huttunen Nilsiä 050 371 8350
    Tapio Kauppila Oulu 040 038 9781
    Antti Uusi-Rauva Pirkanmaa, Satakunta 050 527 5805

    Sianrehut

    Rehumyynti, ruokinnan suunnittelu ja neuvonta

    Nimi Alue Puhelin Sähköposti
    Eija Hakkola Koko Suomi 050 550 5446 eija.hakkola(at)eurotrading.fi
    Reijo Lintulahti Koko Suomi 040 028 4283 reijo.lintulahti(at)outlook.com